Tek Kullanımlık Misafirhane Terliği

Neden Tek Kullanımlık Terlikleri Tercih Etmeliyim?

  • Sağlıklı ve Hijyenik Olması
  • Kişiye Özel ve Rahat Olması
  • Tek Kullanımlık Olmasından Dolayı Sağlıklı Ortamlar Yaratması
  • Anti Bakteriyel
  • Anti-Alerjik
  • Ucuza Mal Edilmesi

Tek Kullanımlık Otel ve Hastane Terliklerimiz Abant Tekstil ayrıcalığı ve kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Terliklerimizde kullanılan havlularımızın ağırlığı 130gr-400gr aralığında, uygulanan süngerler 3 ila 6mm aralığında olup müşterilerimizin talebine göre gramaj ve sünger kalınlığında farklı seçenekler sunabilmekteyiz. Oteller, hastaneler, muayenehaneler, kuaför ve güzellik salonları, spor salonları, havuz, sauna ve hamamlar için pratik terliklerimizi hijyenik ve ekonomik olarak güvenle kullanabilirsiniz. Kullan at terlik sınıfında olan tek kullanımlık terlikler firmamız tarafından yüksek kalite standartlarına uygun olarak kendi üretim merkezlerimizde üretilmektedir. Otel terliği üretiminde 10 Yılı aşkın tecrübemizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz, Tek Kullanımlık terlik ve tek kullanımlık hijyenik ürünler imalatında öncü firmalar arasında bulunmaktadır.

Abant Tekstil Tek Kullanımlık Terlik İmalat Sanayi Ltd. Şti, tek kullanımlık otel terliği, kullan at hastane terliği, misafirhane terliği, kuaför terliği, pedikür terliği, sauna terliği, hamam terliği, SPA terliği, kaymayan havuz terliği, hijyenik terlik, havlu terlik, kullan at kadife terlik, tekstil promosyon ürünleri imalatını müşteri taleplerine en uygun şekilde logolu, baskılı veya işlemeli şekilde gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.. +90 543 591 69 69

Call Now Button
× Canlı Destek!